Bioragel

Reakce spotřebitelů

Úžasná maska pro většinu typu pleti

opravdu funguje, pleť je po něm krásně vypnutá

dobrá maska :)

příjemná na pleť

pro zapomínající je potřeba stále myslet na aplikaci s obrácenou lahvičkou kvůli využití efektu vytlačení emulze plynem.

Pro mladistvý vzhled Vaší pleti

BIORAGEL obsahuje kolagen farmaceutické čistoty ve vodní disperzi. Působí na vrchní vrstvy pokožky kde vyhlazuje vrásky, pomáhá udržet příznivou mikrobiální mikro óru a naopak zbavuje pokožku nepříznivých odumřelých buněk.Výsledkem je dokonale čistá a hladká pleť.Výborné výsledky byly dosaženy také u aknósní pleti, kde kolagen dokonale uzavírá rozšířené póry a jako základní stavební složka kůže dokáže vyplnit drobná poranění. Pravidelné používání udržuje Vaši pleť svěží a zdravou, ale také posiluje její imunitu. Opakované aplikace přírodního kolagenu Bioragel vedou k potlačení projevů stárnutí pokožky.

Bioragel

JAK PŮSOBÍ NA PLEŤ?

Po důkladném vyčištění pleti byl aplikován BIORAGEL. Doba působení 30 minut pro vyšší hojivý efekt kolagenu. Při nanášení je důležité překrytí všech zapálených míst na pleti větší vrstvou BIORAGELU. Zákaznice neuváděla žádný pocit svědění či pálení a to ani v místech se zápalovým procesem. Po uplynutí 30 min. a po odstranění BIORAGELU byly viditelné stažené póry, pleť působila zdravějším a matnějším dojmem. Došlo i k nepatrnému zmírnění začervenání, zákaznice aplikovala.

BIORAGEL v domácím ošetření poté ještě 3x stejným způsobem. Bylo dosaženo dočasného stažení pórů a urychlení hojícího procesu zánětlivých míst. Zákaznice sama uvádí, že pleť působí v důsledku stažení pórů jako čistší a zdravější. Dosažené výsledky mají výrazný efekt. Obsah balení je před použitím nutné protřepat.V důsledku hustší konsistence masky je při aplikaci vhodná asistence druhé osoby.

DOBA PŮSOBENÍ,TYPY PLETÍ

  • mladá, mastná, aknózní 30minut
  • smíšená s prvními mimickými
  • vráskami maximálně 20 minut
  • suchá, zralá 10 až 20 minut
    (u suché pleti je důležité nepřekročit 20 minut)

OBSAH BALENÍ
80 g balení postačí na 4 až 6 aplikací.
Při použití na tvář i dekolt je toto balení nejméně na 2 aplikace.

 

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic