Bioraderm

Reakce spotřebitelů

Lehké hydratační mléko od Biory naprosto zbožňuji! Konzistence je sice trochu táhlá až lepkavá, ale po nanesení a rozetření na pleť se mlíčko okamžitě vsákne, moji mastnou pleť ideálně ošetří, hydratuje, projasní. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a kolagen, krásně hojí podrážděnou pleť, drobné pupínky, oděrky. Jako podklad pod make-up je taky fajn. Účinnost proti vráskám nepozoruji, mám jen drobounké kolem očí. Cena je víc než příznivá! K dostání v lékárnách.

Kladně hodnotím:

  • okamžitě se vstřebá a neumastí pleť
  • cenu
  • pleť je po použití moc hezká
  • pohodlné dávkování pumpičkou
  • lehké složení

vyrovnává jemné vrásky, cena je výborná

lehce se roztírá, příjemná konzistence, velmi přívětivá cena

příjemný, vyhlazuje vrásky, dobře se vstřebává, vhodný i pro mastnou pleť

Pro vyhlazení vrásek

BIORADERM MILK je to pleťové mléko s koncentrovaným komplexem kyseliny hyaluronové a kolagenu. Velmi jemná konzistence snadno a rychle proniká i do hlubších vrstev pokožky a dlouhodobě obnovuje přiro- zenou hydrataci a zdravý vzhled Vaší pleti. Potlačuje mnohé kožní nedokonalosti včetně jizev či strií a výrazně napomáhá urychlovat přirozené regenerační procesy a hojení pokožky. Účinně vyhlazuje všechny typy vrásek.

Bioragel

JAK PŮSOBÍ NA PLEŤ?

Obnovuje dostatečnou elasticitu pleti a zanechává ji hebkou, jemnou a svěží.Vysoký podíl pleti vlastních účinných látek vykazuje vysokou kožní snášenlivost a vhodnost použití i pro citlivé typy pletí. BIORADERM MILK aktivně napomáhá buňkám pokožky regenerovat a udržovat zdravé podkožní vazivo, podporuje tvorbu kolagenových vláken, elastinu

a vlastní kyseliny hyaluronové a chrání tak pleť před poškozením vnějšími vlivy a projevy stárnutí.Výsledkem je dokonale hydratovaná, zdravá a mladistvá pleť. Pro dokonalý účinek doporučujeme kombinovat se vstřebatelnou hydratační maskou BIORADERM.

BIORADERM MILK se vstřebává zcela a doba účinnosti není tedy limitována. Protože účinné látky jsou látkou tělu vlastní, jsou mimořádně dobře při vnější aplikaci snášeny všemi typy pletí včetně citlivých.

BIORADERM MILK se nanáší na omytou pleť a jemně vtírá do pokožky konečky prstů z počátku alespoň 2x denně. Po krátké době se vstřebává a neodstraňuje se, nezanechává viditelné skvrny ani pocit nepříjemně mastné pokožky. Pro silný hydratační účinek doporučujeme chránit pleť po použití před mrazem.

Balení o objemu 50 ml umožňuje denní aplikace po dobu cca jednoho měsíce. BIORADERM MILK je jemně parfemován antialergickou vonnou kompozicí, neobsahuje barviva a je mimořádně dobře snášen a tolerován všemi typy pletí, jeho použití je bez omezení.

 

 

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic