Aqua Biora

Reakce spotřebitelů

Roky používám Vaše výrobky, např. pleťovou vodu atd., jsem maximálně spokojena. Eva U.

Ráda bych nejdříve chtěla pochválit Vaše výrobky, hodně mi pomáhají při mastné a problematické pokožce!!! Blanka L.

Pro denní péči o pleť

AQUA BIORA s obsahem přírodní kyseliny hyaluronové pro denní péči o pleť. Účinné látky pomáhají pleti rychle regenerovat a potlačovat mnohé kožní defekty, navrací Vaší pleti hebkost a pružnost a další vlastnosti mladistvé pokožky.Aqua Biora přirozenou cestou urychluje hojící procesy u aknosních typů pletí a je vhodná také pro ošetření a čištění citlivých a problematických typů pletí.

Aqua Biora

JAK PŮSOBÍ NA PLEŤ?

Každá pleť potřebuje kyselinu hyaluronovou. Doplňte ji přirozeným způsobem tak, aby Vaše pleť zůstala mladá, zdravá a krásná, prostě IN. Pleťová voda s omlazujícím a hydratačním efektem. Jediná pleťová voda jejíž hlavní účinnou látkou je koncentrovaná kyselina hyaluronová (HA) a protokolagen, který aktivně podporuje regenerační procesy pleti a pomáhá udržovat její mladistvý vzhled a vlastnosti. Při pravidelném používání se výrazně a poměrně rychle redukuje nejen množství již vzniklých vrásek, ale také tvorba vrásek nových. Použití látek pleti vlastních s jemnou parfemací předurčuje pleťovou vodu AQUA BIORA k použití pro každý typ pleti včetně citlivé. Překvapte sebe i své okolí SUPER výsledkem – opětovným mladistvím vzhledem Vaší pleti.

Vzhledem k použití účinných látek, které jsou pleti vlastní vykazuje AQUA BIORA vysokou kožní toleranci a je tak vhodná pro jakoukoli pleť. Můžete ji použít pro denní i večerní ošetření, nebo čistění pleti. Pro výrazný regenerační účinek ji doporučujeme také pro aknósní a problematické typy pletí.

Pleťovou vodu nanášíme přímo na čistou pleť a dekolt (při použití jako čistící voda nanášíme na tampon), vtíráme jemně konečky prstů až do vstřebání. Pro hydratační účinek chraňte pokožku po aplikaci před mrazem.

 

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic