Bioraderm

Reakce spotřebitelů

Moc a moc Vám děkuji za Bioraderm – je SUPER! Renata J.

Nejlepší produkt na trhu. Super cena a výsledek je vyditelný téměř okamžitě. Používá ji již téměř všechny mé kamarádky:) Silvia

Krásně vyhladí a zjemní pleť, ampulka je opravdu velká, vydrží na 3 použití.V balení 4 ampule. Hanka

S výrobkem jsem jako alergik velmi spokojená. Pleť vypadá opravdu lépe.Věra

Pro omlazení pleti

BIORADERM je pleťové vstřebatelné sérum proti všem typům vrásek s obsahem přírodní vysokomo- lekulární kyseliny hyaluronové.Tento kosmetický prostředek se po aplikaci okamžitě vstřebává, efekt je ihned viditelný. Komplex hyaluronanu navrací pleti její přirozenou jemnost a pružnost, vyhlazuje kožní reliéf a pleť hydratuje. Bioraderm neobsahuje konzervační látky, proto je vhodný i pro citlivé typy pletí.

Bioraderm

JAK PŮSOBÍ NA PLEŤ?

BIORADERM se vstřebává zcela, doba účinnosti není tedy limitována. Protože účinná látka je látkou tělu vlastní, je mimořádně dobře při vnější aplikaci snášena všemi typy pletí včetně citlivých.

BIORADERM se nanáší na omytou pleť a jemně vtírá do pokožky konečky prstů. Po krátké době se vstřebává a neodstraňuje, nezanechává viditelné skvrny ani pocit mastné pokožky. Pro silný hydratační účinek chraňte pleť po použití před mrazem.

Balení obsahuje 4 jednorázové ampule každá o objemu 4 ml. Po otevření je nutné obsah spotřebovat, případně je možné zbytek uchovat dva až tři dny v chladničce.

 

 

 

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic