Biohar Max

Reakce spotřebitelů

Při pravidelném používání jsou skutečně vidět výsledky. Řasy jsou delší.

Pokud mohu posoudit po používání v délce 14 dnů jsou vidět efekty. Řasy sice zatím hustější nejsou, nicméně prodoužení je viditelné.Ačkoliv jsem silný alergik, žádné problémy jsem neměla.Výsledek jde vidět po dvou týdnech.

Po odstranění umělých řas byly vlastní řasy v hrozném stavu. Neměla jsem téměř žádné a pokud nějaké zbyly tak opravdu poničené. Biohar jsem začala používat po doporučení na zničené řasy a používám každý den a výsledek opravdu vidím. Tento výrobek jsem koupila za účelem posílení svých řas po poškození a v tomto opravdu funguje.

I přes výhrady si jej určitě znovu pořídím.V poměru cena a účinnost jsem zatím na nic lepšího nenarazila.

Co se týče aplikace, nikoho snad nenapadne kapat si to přímo do oka! Kápněte 2-3 kapky do dlaně, namáčejte špičku prstu druhé ruky a potírejte zavřené víčko. Nakonec můžete lehce vmasírovat (vklepat) jako oční krém.Vstřebává se velmi rychle.

Super výrobek! Po sundání umělých řas jsem měla řasy kraťučké. Po asi dvou týdenním používání Bioharu (nenatírala jsem ale každý den) mám řasy víc než dvojnásobné. Super cena.

Pro zdravý růst očních řas

BIOHAR MAX je kosmetickým prostředkem k podpoře růstu očních řas určený k zevní aplikaci přímo na oční víčka. Je doporučen pro ženy i muže, kteří trpí nedostatečnou tvorbou řas, nebo jejichž řasy jsou slabé, prořídlé a bez objemu. Je účinný i při dlouhotrvajících potížích s růstem a tvorbou řas způsobených různými příčinami. BIOHAR MAX dodává očním řasám důležité vyživující prvky v kombinaci s vitamíny a přírodními prorůstovými polypeptidy ve zvýšené koncentraci. Řasy získávají zcela nový objem a vzhled, mají pevnější strukturu, zlepšuje se jejich pružnost, pevnost a především hustota.

Biohar Max

JAK PŮSOBÍ NA OČNÍ ŘASY

BIOHAR MAX Jedinečné složení na bázi přírodních proteinů, vitamínů a prorůstových polypeptidů ve zvýšené koncentraci pro celkovou regeneraci Vašich očních řas.

BIOHAR MAX velmi rychle penetruje do očních víček
a působí přímo uvnitř řasových cibulek. Díky rychlému průniku tenkou vrstvou pokožky očního víčka je možné dosáhnout poměrně rychlého a dlouhotrvajícího účinku.

BIOHAR MAX dodává očním řasám důležité vyživující složky, posiluje řasové kořínky, podporuje tvorbu nově rostoucích řas a zlepšuje jejich strukturu. Nově rostoucí řasy jsou kvalitnější a získávají zcela nový vzhled a objem. Pomozte Vašim řasám zdravě růst. Jste nespokojeni s kvalitou Vašich očních řas? Ztratili Vaše řasy objem, hustotu, nebo zdravý vzhled? Umělé řasy nejsou jediným řešením.

BIOHAR MAX je tu pro Vás. Biohar Max jako čistě přírodní produkt je prostý vedlejších negativních účinků, není hormonální povahy a tedy vhodný k dennímu použití.

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic