Biohar

Reakce spotřebitelů

Můžete být s Bioharem spokojení jak opravdu působí, po intenzivním 14 denním masírování je padání vlasů konec, účinek je výborný. Marie P.

Prosím o informaci kde bych mohla dostat Váš skvělý Biohar, který mi opravdu velmi pomohl, moc děkuji že něco takového vyrábíte. Zita K. S

Vašim výrobkom som nadovšetko spokojná, nielenže zastavil vypadávanie vlasov mne a tiež mojej dcére, ale dokonca pozorujem, že mi rastú nové a podstatne sa mi zlepšil vlasový tonus. Zuzana S.

Obracím se na vás jako na výrobce výborného prostředku Biohar, který používám a opravdu mohu potvrdit jeho moc a moc dobrý účinek, je mi již 75 let.Vlasy nevypadávají a jsem velice ráda, že jsem na Váš přípravek jak se říká kápla. Milada P.

Vlasy mi nejen že začaly skutečně růst, ale jsou i černé, je to Váš úspěch, poněvadž je mi již 63 let. Radoslav L.

Chci poděkovat za výborný výrobek Biohar, který soukromě používám více než rok. Je účinný a opravdu pomůže. Silvia P.

Po pár měsících zvyšuju hodnocení na 100 %.V mezičase jsem vyzkoušela různé další přípravky, ale jenom u Bioharu opravdu vidím ty nové vlásky, co mi vyrůstají po jeho používání. Po aplikaci jsou vlasy lesklé se zdravým vzhledem, k množství a výdrži balení nemám výhrady. Viktorie L

Pro husté a zdravé vlasy

BIOHAR je vysoce účinné vlasové prorůstové sérum, které bylo vyvinuto na základě objevu přírodních polypeptidů. Prvotních výborných výsledků bylo dosaženo při testování při poruše tvroby vlasů a jejich nadměrném vypadávání známých i neznámých příčin. Ůčinky prokázaly jednak pozitivní vliv na celkovou regeneraci vlasového podkoží, které je předpokladem ke zdravému růstu vlasů, ale také díky prorůstovým polypeptidům umožnily regenerovat tvorbu nově rostoucích vlasů a zlepšení jejich kvality - pevnosti a pružnosti.

Biohar

JAK PŮSOBÍ NA RŮST VLASŮ

BIOHAR je ojedinělý svým složením, obsahem komplexu přírodního hyaluronanu v kombinaci s prorůstovými polypeptidy a vitamíny.Velmi důležitou vlastností tohoto komplexu je velmi vysoká kožní snášenlivost a absence známých vedlejších negativních ůčinků.
Komplex hyaluronanu s obsahem látek tělu vlastních velmi dobře penetruje i do hlubších vrstev vlasové pokožky, cíleně působí na vlasové cibulky a ozdravuje vlasové podkoží, které tak umožňuje zvýšenou cirkulaci živin pro nově rostoucí vlasy. Pravidelnými aplikacemi se podpoří růstový cyklus vlasů v živé tkáni, je omezeno jejich nadměrné vypadávání a urychluje se proces regenerace tvorby nových a zdravých vlasů.

Jsme přesvědčeni, a dosavadní mnohaleté zkušenosti a reakce spotřebitelů to dokazují, že účinné látky obsažené v prorůstovém vlasovém séru BIOHAR jsou dosud nepřekonaným způsobem, jak pomocí podpory přirozenéhořídícího mechanizmu růstového cyklu zamezit řídnutí vlasů a udržet jejich zdravý růst.

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic