Biora After Sun

Reakce spotřebitelů

Špatně se opaluji a váš After Sun mi pomáhá při zarudnuté pokožce - slunce tak snáším lépe.

Mažeme vždy po opalování a nepříjmené pálení rychle mizí.

Velmi rychle pomáhá zchladit pokožku po spálení sluncem.

Přehnal jsem to na slunci a po několika namazáních byl nepříjemný pocit pryč.

Manžel si spálil záda na slunci, tento přípravek mu překvapivě rychle ulevil.

Pokožka rychleji hnědne a neloupe se, děkuji!

Pro obnovu pokožky po opalování

BIORA AFTER SUN je přípravek pro všechny, kteří neuhlídají, nebo podcení intenzitu slunečních paprsků během opalování. Objevte až 40-ti násobné urychlení regeneračních procesů a téměř okamžité zklidnění Vaší pokožky při zarudnutí až „spálení“ nejen sluncem.Výsledky aplikací kyseliny hyaluronové jako hlavní účinné látky při aplikacích na „spálenou“ pokožku prokázaly dosud nepoznaný a velmi rychlý ústup nepříjemného pálení, svědění a zarudnutí pokožky, které známe po nadměrném opalování.

Biora After Sun

CO JE BIORA AFTER SUN?

Chladivý gel AFTER SUN se rychle vstřebává, pokožku okamžitě silně hydratuje a výrazně tlumí bolestivost, pocit svědění a pálení. Protože AFTER SUN působí regeneračním účinkem nejen na povrchu, ale i ve spodních vrstvách pokožky, dokáže výrazně urychlit i její hnědnutí a tím výrazně zkrátit dobu zarudnutí. Omezuje se tak tvorba loupající se odumřelé „spálené“ tenké vrstvy pokožky a podpoří se tvorba přirozeného pigmentu.

Navíc kyselina hyaluronová brání pokožku již během opalování před účinky tzv. volných radikálů. Poznejte účinky přírodních látek, které jsou Vaší pleti vlastní a které dokáží výrazně urychlit hojeníVaší pokožky po opalování. AFTER SUN nanášejte podle potřeby i opakovaně na postižená místa a jemně vmasírujte.

 

 

 

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic