Biora After Shave

Reakce spotřebitelů

Vaše voda po holení je jediná, která synovi vyhovuje, má problematicku pleť.

Rychle pomáhá při podrážděné pokožce po holení.

Řekl bych, že hodně hydratuje a pleť je vypnutá.

Manželka říká, že s tou vodou od Biory mám míň vrásek.

Pro sklidnění pokožky po holení

BIORA AFTER SHAVE je pleťová omlazovací voda po holení, která využívá regeneračního účinku kyseliny hyaluronové a kolagenu pro rychlé zklidnění pokožky po holení. Účinné látky snadno pronikají i do spodních vrstev pokožky a zabraňují jejímu vysoušení a zarudnutí.After shave dostatečně pleť hydratuje a zanechá ji hebkou a svěží. Urychluje hojící procesy a je tak vhodný i pro citlivé typy pletí. Pravidelné používání vede k odstranění mnohých kožních defektů a nedokonalostí, včetně vrásek.

Biora After Shave

CO JE BIORA AFTER SHAVE?

BIORA AFTER SHAVE ale není jen voda po holení. Jemně parfemovanou, gelovitou, snadno vstřebatelnou kon- zistenci pro zklidnění pokožky oceníte nejen po holení. Můžete ji použít ke každodenní péči o Vaši pleť. Kdykoliv budte potřebovat Vaši pleť osvěžit, obnovit její přirozenou hydrataci, nebo zregenerovat.

Svými aktivními složkami působí proti stárnutí pokožky a navrací jí její přirozený, mladistvý vzhled. Rychlý ústup zarudnutí a urychlení hojících procesů oceníte také např. při aknósní pleti, pro kterou Vám BIORA AFTER SHAVE můžeme jen doporučit.

 

 

 

 

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic