Biomassage

Reakce spotřebitelů

Váš přípravek mi doporučil fyzioterapeut po plastice předního zkříženého vazu v kolenním kloubu, účinek byl skvělý. Pomohl mi nejen od bolesti, ale díky jeho hydratačním účinkům se jizva nezvykle rychle zatáhla a i doktoři nevěří, že mám po operaci teprve 5 měsíců. Opravdu doporučuji i např. pro bolesti karpálního tunelu z přepracování na počítači. Olga R.

Zakoupila jsem Váš přípravek BIOMASSAGE a velmi by mě zajímal jeho účinek v případě např.artrozy kolenního kloubu. Dcera lékařka tvrdí, že aktivní složka nemůže proniknout až do kloubu, přesto se stav velmi zlepšil již během jednoho týdne masáží kolene přípravkem cca 3x denně. Pavla M.

Lubrikant Biomassage je skutečně skvělá věc. Nemohu si ho vynachválit. Antonín N.

Dostal sa mi do ruky Váš výrobok Lubrikant vaziva, ktorý už po prvom použití mi velmi pomohol, za čo bysom sa chcela veľmi poďakovať. ... po plastike predného kolenného vazu mi okamžitě uvolni bolesť aj stuhnutie nohy. Iveta S.

Váš produkt považuji za vysoce kvalitní, a proto se jím budu zabývat i obchodně. Milan R

Děkuji za masážní prostředek Lubrikant vaziva Biomassage, kolegyně v práci i moje rodina jsou s tímto prostředkem moc spokojeni. Marcela M.

Jsem půl roku po operaci kyčelního kloubu a jediněs Lubrikantem chodím i bez fr.holí, je to moc dobrý prostředek a pomocník. Jindřiška H.

Pro promazání pohybového aparátu

BIOMASSAGE lubrikant vaziva je výsledkem mnohaleté intenzívní výzkumné práce a vědeckého bádání zakladatele společnosti Biora Jana Galatíka. Objev přírodního vysokomolekulárního hyaluronového komplexu umožnil vyvinout masážní prostředek pro zlepšení lubrikace (promazávání) pohybového aparátu. Snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Biohar Max

JAK PŮSOBÍ NA POHYBOVÝ APARÁT

BIOMASSAGE je první masážní forma přírodního komplexu vysokomolekulárního hyaluronanu pro aplikace do pokožky zejména v místech svalů a kloubů. Aplikuje se před, v průběhu, i po zátěži, nebo sportovních výkonech. Ůčinná lubrikační složka je přirozeným mazivem, tělu vlastním. Udržuje pohybový aparát v dobrém stavu, nemá žádné známé vedlejší negativní účinky a je tedy vhodná k dennímu použití. Neobsahuje látky uměle tlumící bolest (analgetika) a je zcela vstřebatelná.

BIOMASSAGE obsahuje hyaluronový komplex přírodních účinných látek, které jsou schopny přirozenou cestou udržovat funkční pohybový aparát . Při aplikaci se tento komplex vstřebává a stimuluje buňky pokožky k tvorbě vlastního hyaluronanu zlepšené molekulové délky, která je pro pohybový aparát klíčová. Biomassage je zcela přírodním prostředkem bez známých vedlejších negativních vlivů a tedy vhodný pro každodenní použití.

BIOMASSAGE vtírejte do pokožky zejména v místech svalů a kloubů a jejich okolí i několikrát denně, před, (případně i v průběhu) i po skončení zátěže vždy až do vstřebání. Po použití chraňte pokožku před mrazem. Nezanechává skvrny ani pocit mastné pokožky.

 

 

Žádejte ve Vaší lékárně.

BIORA, s.r.o. / Slavíkova 11 / 695 01 Hodonín / Czech Republic